Pályázati projektmenedzser

Fortis Alapítvány

A Fortis Alapítvány

Pályázati projektmenedzser munkakör betöltésére munkatársat keres.

A jogviszony időtartama: határozatlan

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Európai uniós pályázatokhoz kapcsolódó projektmenedzsment területre munkatársat/gyakornokot keresünk, nyíregyházi irodába.

Feladatok:

  • közreműködés pályázatok elkészítésében,

  • pályázati dokumentáció összeállítása,

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás,

  • elszámolások készítése,

  • pályázati-és ügyfél dokumentáció kezelése,

  • pályázati programok megvalósításában történő részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség vagy utolsó éves hallgatói jogviszony elsősorban közgazdász, pénzügyi vagy gazdasági területen, pályakezdők jelentkezését is várjuk,

  • MS Office magas szintű ismerete,

  • kiváló kommunikációs képesség,

  • precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok, kiváló karrierlehetőség, piacképes szakmai tudás,

  • a gyakornoki időszakot követően (várhatóan 2 vagy 3 hónap után) főállású munkaviszonyt biztosítunk, kezdő munkabér nettó 125-130 e Ft.

  • rugalmas munkaidő, hosszú távú munkalehetőség,

  • támogatjuk munkavállalóinkat terveik megvalósításában.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a hadobasclaudi@gmail.com e-mail címre várjuk!