Minőségügyi folyamatmérnök (autóipar) - Mór (Refereciaszám: HM-675)

Man at Work Kft.

Feladatok:

  • Adott termelő területek minőségügyi támogatása

  • A sorozatgyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete

  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata

  • Minőségirányítás alapú gyártás és termék változások felügyelete (P-FMEA, D-FMEA)

  • Műszaki változtatások nyomon követése

  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése

  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)

  • Legalább 2-3 éves minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

  • Jó kommunikációs és szervező készség

  • Csapatmunkára való képesség

  • Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

  • Változatos munka nemzetközi cégnél, nagyvállalati környezetben

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el pályázatát e-mailben. A levél tárgyában, kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-675-ös referenciaszámot!

Szakterületek

  • Gyártás / Termelés

Munkavégyés helye

  • Mór