Marketing és kommunikációs gyakornok

del REY International Hungary

Felhívás marketing és kommunikációs gyakorlatra

A del REY International cégcsoport gyakornoki pozíciót hirdet meg PR és kommunikáció területen, melyek célja a vállalat háttérmunkájában történő közreműködés, projektekben és szakmai programokban való részvétel.

Tudnivaló rólunk

Több éve sikeresen működő cégcsoport vagyunk. Küldetésünk, hogy segítsünk minden jelentkezőnek, az igényeinek megfelelően az általa kiválasztott, főképp tengerparti országban bizton körülmények és szervezett keretek között munkát vállalni, legyen szó gyakornoki programról, teljes munkaidős foglalkoztatásról vagy külföldi nyelvtanulásról.

Feladataid közé tartozik

  • Részvétel a vállalati, közösségi programok, események szervezésében

  • Belső kommunikációs anyagok írása

  • Szövegek fordítása angolról magyarra és fordítva

  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel

  • Adminisztratív feladatokban való részvétel

Mit nyújtjuk

Modern környezetben, jó hangulatban és segítőkész munkatársak között tanulhatsz és fejlődhetsz egyszerre.

Készülj fel velünk a nagybetűs életre, itt megtapasztalhatod, hogy milyen:

  • élesben előadásokat

  • rendezvényeket szervezni

  • börzéken részt venni

  • különböző ifjúsági szervezetekkel, médiummal kapcsolatot tartani.

Elvárások

Szakmai tapasztalat nem szükséges,

Előnyt jelent:

  • kommunikáció és médiaszakos, nemzetközi tanulmányok vagy nyelvi szakos vagy

  • jó kommunikációs és szervezőkészséggel rendelkezel

  • beszélj és írj magabiztosan angolul

Angolnyelvű önéletrajz megküldésével a georgina.tweneboah@delreyinternational.com címre

A munkavégzés kezdete

Rugalmas munkavégzés, alkalmazkodunk a jelentkező és az iskola menetrendjéhez

A munkavégzés helye

Budapest,

Capital Square 1-es torony

1133 Budapest, Váci út 76.