HR gyakornok

del REY International Hungary

Felhívás HR gyakorlatra

A del REY International cégcsoport gyakornoki pozíciót hirdet meg HR területen, melyek célja a vállalat háttérmunkájában történő közreműködés, projektekben és szakmai programokban való részvétel.

Tudnivaló rólunk

Több éve sikeresen működő cégcsoport vagyunk. Küldetésünk, hogy segítsünk minden jelentkezőnek, az igényeinek megfelelően az általa kiválasztott - főképp tengerparti országban - biztonságos körülmények és szervezett keretek között munkatapasztalatot szerezni, szakmai gyakorlatot teljesíteni, vagy nyelvet tanulni.

Feladataid közé tartozik

  • beérkező állásajánlatok gondozása

  • toborzási kampányok lebonyolításában történő részvétel

  • jelentkezők telefonos és e-mail-es megkeresése, tájékoztatása

  • jelöltek toborzása, interjúk szervezése

  • munkatársak napi munkáinak segítése

  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Mit nyújtjuk

Modern környezetben, jó hangulatban és segítőkész munkatársak között tanulhatsz és fejlődhetsz egyszerre.

Készülj fel velünk a nagybetűs életre!

Elvárások

Szakmai tapasztalat nem szükséges

Előnyt jelent:

  • HR szakirányú tanulmányok

  • ügyfélközpontú gondolkodás

  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

  • precíz és megbízható munkavégzés

  • beszélj és írj magabiztosan angolul

Angolnyelvű önéletrajz megküldésével a georgina.tweneboah@delreyinternational.com címre

A munkavégzés kezdete

Rugalmas munkavégzés, alkalmazkodunk a jelentkező és az iskola menetrendjéhez

A munkavégzés helye:

Budapest, Capital Square 1-es torony

1133 Budapest, Váci út 76.