Pénzügyi ügyfélszolgálati munkatárs (németül és angolul beszélő)

NI Hungary Kft.

Cégismertető:

A mérés- és irányítás automatizálás területén piacvezető National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre első tengerentúli gyártóbázisát Debrecenben.

Az elektronikai eszközök gyártására koncentráló NI Hungary Kft. megalakulása után konstans növekedésbe kezdett, és mára már több mint 1000 kollegát foglalkoztat 13 különböző területen. A hardvergyártás mellett helyet kapnak Európát, Ázsiát és Amerikát kiszolgáló központjaink is, mint az IT, a jog, a pénzügy és a Service Center. A gyártást szakképzett mérnökeink támogatják, Kutatás-Fejlesztés mérnökségi csoportunk működésével pedig igazi tudásközponttá nőtte ki magát cégünk Magyarország keleti részén.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Pályakezdő diplomások jelentkezését is várják!

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma

  • folyékony német és angol nyelvtudás (szóban és írásban)

  • Microsoft Office emelt szintű használata (Excel)

  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

  • kiváló munkavégzés iránti elkötelezettség

  • pénzügyi tapasztalat előnyt jelent

Feladatok:

  • az ügyfélszámlák pénzügyi státuszának felülvizsgálata

  • számlákkal kapcsolatos kérdések megválaszolása (telefonon, e-mailben)

  • híváskezdeményezés

  • a kapcsolódó részlegek munkájának támogatása

  • részvételi lehetőség különböző projektekben

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix bérezés + juttatási csomag

  • normál munkarend

  • stabil, multinacionális háttér

  • idegennyelv napi szintű használata

  • folyamatos fejlődési lehetőség

Érdeklődés, jelentkezés:

Szakmai önéletrajzát a zsuzsanna.adorjan-biro@gwshub.com címre várjuk.