Kontroller - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1762)

Man at Work Kft.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, valamint mérlegképes könyvelői végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete

  • Angol nyelvismeret előny

  • MS Office ezen belül MS Excel magas szintű ismerete

  • Utazási hajlandóság

Feladatok:

  • Részvétel havi zárási folyamatokban, elhatárolások előkészítésében

  • Közreműködés a költségvetés elkészítésében

  • Riportok, havi tényadatok összeállítása, elemzése

  • Havi gyártási költségek számítása

  • Anyagköltségek felügyelete

  • Heti, havi bevételek előrejelzések készítése

  • Belső megbízások, munkahelyek, gyártási segédanyagok rendszerbe történő rögzítése

  • A forgalom alakulásának napi nyomon követése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Betanulási lehetőség Németországban

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok

  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat zöldmezős beruházással induló új kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét.

Szakterületek

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Munkavégyés helye

  • Kecskemét