Szoftver fejlesztő (.NET, Azure)

IntelliMed Hungária Kft.

Cégbemutató:

A doki.NET CDMS (Content and Data Management System) rendszert fejlesztő IntelliMed célja, hogy magyarországi, szegmensében piacvezető szerepét megtartsa, ezen túl Európában és az USA-ban is megvesse lábát. A doki.NET alapú megoldásokon túl, több új, modern, felhő alapú web- és mobilalkalmazás fejlesztést is végzünk, illetve tesztelünk, melyek ezt lehetségessé tehetik. Mára már több, mint 50 hazai és külföldi orvos-szakmai társaság, az egészségügyben tevékenykedő kamarák (a Magyar Orvosi Kamara, a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara), a Semmelweis Egyetem, számos multinacionális gyógyszeripari vállalkozás partnere az IntelliMed-nek.

Az IntelliMed Hungária Kft. szolgáltatásaival rendszerezhetővé, hozzáférhetővé teszi az egészségügyi szakemberek számára mindazon információkat és tudást, melyek ismerete szükséges a korszerű gyógyító tevékenységhez, és ahhoz, hogy lépést tarthassanak az orvostudomány fejlődésével. Küldetésünk, hogy a gyógyítás területén dolgozó intézmények, szervezetek modern - elsősorban Internet alapú - kommunikációs megoldásokat, szolgáltatásokat használjanak mindennapi munkájuk során, és így minél több kapcsolódási pont jöjjön létre a különböző szegmensekben tevékenykedők között.

Az IntelliMed Microsoft Partner, Microsoft Online Partner minősítésekkel rendelkezik.

Általános elvárások:

Feladatok

 Web-site, Webes alkalmazás, adatbázis, és/vagy mobil applikáció fejlesztés, tervezés

Szükséges kompetenciák

  • Többrétegű webes rendszerek tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat.

  • Erős ASP.NET ismeretek (MVC és WebForm egyaránt)

  • WCF, WebService ismeretek.

  • Signal-R technológia ismerete.

  • MSSQL, SQL Azure ismeretek.

  • Azure web alkalmazás sajátosságainak ismerete.

  • Erős C# ismeretek.

  • Visual Studio, online TFS ismerete.

  • JS, JQuery, AJAX alapos ismerete.

  • Jó dokumentációs készség, és precíz munkavégzés.

  • Fejlesztői konvenciók betartása.

Elvárt kompetencia ismeret: .NET – C#

Előny

  • Szakirányú végzettség

  • Mobil applikáció fejlesztés ismeretek (XAMARIN, PhoneGap)

  • Agilis szoftverfejlesztési ismeretek, gyakorlat

  • SCRUM Alliance minősítés

  • Angol nyelvtudás

Komolyabb gyakorlattal rendelkezõ, valamint pályakezdõ kollégák jelentkezését is egyaránt szívesen fogadjuk.
- Pályázati kötelezettségek miatt (női/férfi munkavállalói arány), HÖLGYEK jelentkezését külön is üdvözöljük!

- Versenyképes jövedelmet, fiatalos, csapatmunkában történő részvételi lehetőséget kínálunk.

Érdeklõdése esetén kérjük szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre küldje:
E-mail: hr@intellimed.eu